Montaż drzwi Legnica

 

Chcesz wymienić drzwi wewnętrzne w Legnicy, ale wizja remontu i wielkiego sprzątania po usuwaniu dotychczasowej ościeżnicy odwodzi Cię od tego pomysłu? Firma Stare Futryny zna na to sposób! Proponujemy sprawny montaż drzwi wewnętrznych dla klientów z Legnicy, który nie wymaga usuwania istniejących ościeżnic. Oszczędzisz w ten sposób sporo czasu, a jednocześnie efekt będzie w pełni satysfakcjonujący. Wymiana drzwi może być przyjemna – wystarczy skorzystać z naszych usług.

Drzwi na stare futryny Legnica – minimum bałaganu, maksimum satysfakcji

Jak to możliwe, że wymieniamy drzwi bez konieczności demontażu dotychczasowych ościeżnic? Proponujemy montaż drzwi wewnętrznych na wymiar, co pozwala uniknąć prac remontowych generujących duże ilości hałasu i brudu. W przypadku, gdy klient zdecyduje się na to rozwiązanie, przyjeżdża do niego nasz specjalista i wykonuje wszystkie konieczne pomiary. Zebrane dane umożliwiają dostosowanie skrzydła drzwiowego do obecnej ościeżnicy, nawet jeśli jej wymiary są niestandardowe. Finalnie dopasowane do niej drzwi wyglądają estetycznie i gwarantują znakomitą funkcjonalność.

Montaż drzwi wewnętrznych Legnica – estetyczne zakrycie ościeżnic

Nasi klienci mogą skorzystać również z innego rozwiązania, a mianowicie montażu drzwi z nakładkami na stare futryny. Pozwala to na precyzyjne zamaskowanie dotychczasowych ościeżnic i uzyskanie stylowego efektu. Duże znaczenie ma również fakt, że drzwi z nakładami zmniejszają światło przejścia zaledwie o 3-4 cm. Podobnie jak w przypadku montażu skrzydeł drzwiowych na wymiar, nasz pracownik przyjeżdża do klienta i realizuje wszystkie pomiary.

Sprawny montaż drzwi Legnica

Planujesz wymianę drzwi wewnętrznych, ale zastanawiasz się, ile to będzie trwało? Ze względu na to, że nasze drzwi są przygotowywane na wymiar, czas między ich zamówieniem a montażem wynosi około ośmiu do dwunastu tygodni. Oznacza to, że cały proces trwa odrobinę dłużej niż w przypadku standardowego modelu. Jakość dopasowania drzwi do ościeżnicy i związany z tym brak uciążliwych prac remontowych jest jednak korzyścią, dla której zdecydowanie warto poczekać minimalnie dłużej.

Jak długo zajmuje nam sama wymiana drzwi w mieszkaniu lub domu klienta? Ze względu na doświadczenie i umiejętności naszych pracowników, w zdecydowanej większości przypadków nie trwa ona dłużej niż jeden dzień.

Eleganckie drzwi wewnętrzne Legnica

Korzyści płynące ze współpracy z nami nie ograniczają się wyłącznie do fachowo zrealizowanego montażu skrzydeł drzwiowych. Warta podkreślenia jest nasza bogata oferta drzwi renomowanych producentów, takich jak np. Porta czy Vivento. Dbamy o to, aby każdy klient mógł znaleźć u nas model drzwi, który spełni jego oczekiwania i będzie stanowić dopełnienie jego aranżacji. Proponujemy duży wybór drzwi wpasowujących się w nowoczesne trendy aranżacyjne, takie jak styl skandynawski, nowojorski czy loftowy. Usatysfakcjonowani będą również miłośnicy tradycji, zarówno tej w wydaniu rustykalnym, jak i wyrażonej w ramach klasycznej elegancji. Jesteśmy przekonani, że wachlarz oferowanych modeli drzwi wewnętrznych jest na tyle szeroki, że wybierzesz spośród nich rozwiązanie idealne dla Twojego pomieszczenia.

Nie masz pewności, które drzwi zamówić? Dzięki wsparciu naszych doradców podejmiesz odpowiednią decyzję. Zapewniamy profesjonalną pomoc na każdym etapie współpracy – od wyboru produktu, przez zebranie wymiarów i montaż drzwi wewnętrznych, po fachowy serwis.

Zapraszamy do kontaktu.

Producenci

logo firmy 1
logo firmy 2
logo firmy 3
logo firmy 4
logo firmy 5
Loading...